dm
Soru Sahibi
20 Şubat 2017 13:23

Şiddetli Baş Zonklaması

İyi çalışmalar hocam, yaklaşık 10 gündür gribi atlatamıyorum ve önemli işlerim aksıyor. Öncelikle doktora gittim ve soğuk algınlığı için bir ilaç, prospektüsünde yutak-bronş iltihaplarına yönelik bir ilaç, bir burun spreyi ve bir de boğaz spreyi yazdı, ilerleyen günlerde kulak tıkanıklığı yaşadım ve bir kaç gün geçmeyince yine gittiğimde kulağımın içinde kızarıklık olduğunu söyleyerek alerji ilacı yazdı, onu da düzenli kullandım. Gün itibarı ile de inanılmaz bir başağrısı yaşıyorum öksürdüğümde, eğilip kalktığımda özellikle şakak çevresi olmak üzere başım zonkluyor. Hiç bir denge kaybım ya da mide bulantım da yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Gürol Gültekin
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Şikayetleriniz sinüzite benziyor. Devam ettiğine göre ilaçlarınız yeterli olmamış, demektir. Yeni ve farklı ilaçlar problemi çözebilir. Geçmiş olsun.

20 Şubat 2017 20:16
dm
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam, iyi çalışmalar.

23 Şubat 2017 10:16
Op. Dr. Gürol Gültekin
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

.

6 Mart 2017 18:27