KS
Soru Sahibi
19 Temmuz 2011 11:46

Sevgili hocam geçmeyen varis ağrıları için sülük tedavisini tavsiye eder mi

Sevgili hocam geçmeyen varis ağrıları için sülük tedavisini tavsiye eder misiniz? Kimler yapabilir bu tedaviyi? Şimdiden teşekkür ederim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Altunay Ağaoğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

slm sülük tedavisi ile ilgili çok bilgim yok fakat sunu biliyorum: sülükler yapıştığı ortamdaki toksinler temizler ve dolaşımı arttırır. o yüzden variste fayda görebilirsimiz. fakat bazı hastalar kan kaybına hassaslar. sizin durumunuz bilmiyorum sevgiler

19 Temmuz 2011 16:37