bA
Soru Sahibi
29 Mart 2015 14:59

Sesim çatallı çıkıyor

16 yaşındayım geçen yıl sesim çok ince çıkıyordu doktora gittim puberfoni olmuşsun dedi.ilaç falan bişey yazmadı.Bu yıl sesim çok kalın ve çatallı çıkıyor.Biraz da boğuk çıkıyo.düzelir mi?Ses tellerini yumuşatmak için ne yapmalıyım?türkçeyi katlettim bu arada:-D

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Düzelir merak etme. Sigara içme, bol su iç yeter. Geçmiş olsun. Doç Dr G Kaan Beriat

29 Mart 2015 15:52