YM
Soru Sahibi
13 Ekim 2022 11:49

Sersemlik Rüyada gibi hissetme

Hocam Merhaba yaş 27 Korona atlattım koronanin 4.günü anı çıkan bir sersemlik kendimi rüyada gibi hissetme gibi sonuçlar meydana geldi. Özellikle ayakdayken ve kalabalık alanlara girince çoğalıyor bu sersemlik ve rüyadaymiş gibi bir his unutkanlık oluyor okuduğumu birdaha okuyorum. Mr ve Mr Venografi yapildi kan sonuçları eeg hepsi Çok Şükür normal acaba beyin sisi olabilirmi Hocam. Ozon tedavisi iyi gelirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Kalp Damar Cerrahisi

Merhaba, geçmiş olsun. Yine de ilgili doktorunuzla iletişime geçmenizde fayda olacaktır. Nörolojik ve endokrin olarak değerlendirilmeniz sağlığınız ve tedaviniz açısından önemlidir. Ozon tedavisi de bir hücresel rejenerasyon yani yenileme tedavisi olup uygun hekim gerekli görürse alabilirsiniz. İyi ve sağlıklı günler dileklerimle.

9 Kasım 2022 17:53