YE
Soru Sahibi
23 Aralık 2015 14:13

Sersemlik Hali

Merhabalar hocam ben 49 yaşımdayım *** *** ** tarihinde sipinal anestezi ile kasık fıtığı ameliyatı oldum, ameliyattan 4 gün sonra iştme kaybı oldu kbb doktoruna muayene oldum, doktor bey odyoloji sonucu istedi sağ kulak %25 ve sol %26 oranında işitme kaybı olduğu çıktı. bir gün hastanede yattım işitme kaybım normale döndü taburcu oldum. benim asıl sorunum başımda sersemlik halinin hiç geçmeden şiddetinde azalma olmasına rağmen 2 aydır geçmedi. bu aralarda beyin ve sinir cerrahi uzmanına göründüm beyin ve onurga emarı istedi sonuçlar iyi çıktı yalnız lomber lardoz düzleşmesi çıktı doktorum sersemlik yapmaz dedi. nöroloji uzmanına muayene oldum sonuçlar normal dedi. internette beyinde sersemlik hali diye araştırdım, sersemlik halinin kulak sorunlarından olabileceğinden bahsediliyor bende size yazmak istedim. (bu arada sol kulağımda askerlikten kalan kulak çınlaması var ve hiç geçmiyor). cevap verirseniz çok memnun olurum. saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İbrahim Korhan
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bu yaşadığınız işitme kaybının yanında hastalarda dengesizlik durumu da ortaya çıkabilmektedir genellikle bir süre sonra ortadan kalkmaktadır ancak rahatsız edici düzeyde oluyorsa destekleyici tedaviler önerilebiliyor daha önce gören KBB hekiminize başvurun bu konuda gerekli tetkikleri yaptıktan sonra tedavinizi düzenleyecektir. Saygılarımla

23 Aralık 2015 15:25