SS
Soru Sahibi
13 Mart 2017 23:44

SEPTUM DEVİASYONU

İYİ ÇALIŞMALAR ÖNCELİKLE BOLUDAN İSMİM SAMET DAHA ÖNCE 5 KEZ ÇEŞİTLİ HASTAHANELERDE SEPTOPLASTİ VE SEPTUM DEVİASYON OPERASYONU GEÇİRDİM SON OLARAK BOLU ABANT İİZET BAYSAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTAHANESİ YUSUF HOCA VE EKİBİ TARAFINDAN YAPILDI BU OPERASYONLAR LAKİN İŞİMİN YOĞUN TEMPODA OLMASI SEBEBİ İLE GÜNLÜK HAYATIMI MAALESEF TEKRAR ETKİLEMEYE BAŞLAMIŞTIR YAKLAŞIK BURUN KANAMASI NEFES ALIP VERMEDE SORUNLAR GİBİ B İR TAKIM RAHATSIZLIKLAR BAŞGÖSTERMEYE BAŞLAMIŞTIR BU KONUDA ARTIK NE YAPMALIYIM DAHA KAÇ KEZ AMELİYAT MASASINA YATMALIYIM VE YATTIĞIMDA BU SORUN SON BULACAKMI İYİ ÇALIŞMALAR HAYIRLI AKŞAMLAR DİLİYORUM. SAMET SALİM

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fuat Büyüklü
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun Samet Bey, Burnunuzu görmeden birşey söyleyebilmem mümkün değil. Ancak şu var ki tüm ana tomi sorunlar düzeltilmiş olsa dahi tekrarlayan burun cerrahileri burun mukozasındaki hava akım reseptörlerini bozarak burun tıkanıklığı hissine neden olabilmektedir. Bolu uzak değil, gelin bir bakalım. Saygılar

15 Haziran 2017 11:47