30 Ağustos 2014 21:11

septum deviasyon

merhaba hocam ben 1 hafta önce septum deviasyon ameliyatı gecirdim daha ameliyat öncesi kasımın orta tarafında baskılı bi ağrım vardı şakaklarıma kadar yayılıyordu bir şeye odaklanamıyordum gözümü bulandırıcak şiddete cıkabiliyordu ameliyat sonrası hala o alın bölgemde agrı hissediyorum fakat biraz daha hafiflemiş olarak su an bu yasadıgım agrı ameliyatın etkisinden sonra son çırpınış ağrıları mıdır 2.haftaya doldurunca bu sorunum gecer ya da 1 ay sonunda gecmesine ragmen gecmesse göz dr gitmeliyim bu konuda yönlendirirseniz çok memnun olurum şimdiden saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Topuz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

stres ağrısı tarif ediyorsunuz, ameliyat ile ilgisi yok gibi

1 Eylül 2014 10:38