ÇO
Soru Sahibi
14 Nisan 2014 15:14

septoplasti

Mrh hocam.Hocam bana septoplasti ameliyati teshisi kondu.Ama doktorum ben acik teknik septoplati yapacagim dedi.ama burun kemigine dokunmayacak.acik teknik septoplasti estetikten ne farki var birde burnun uc kismi degisiyormus galiba dogru mu cok kararsiz kaldim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun. Bunlar teknik konular, muayene bulguları da olmadan bir yorum yapmak doğru olmayabilir. Acil şifalar dilerim

14 Nisan 2014 21:09