ÜŞ
Soru Sahibi
6 Mayıs 2014 11:52

selam

hocam bir cinsel ilişki normalde kaç dk. sürmeli.Bende erken boşalma var.Vajene girişten sonra 2 dk içinde boşalıyorum. Bunu kaç dakikaya çıkarmalıyım. Arkadaşlar ilk birleşmeyi 15-20 dk sürdürdüklerini hatta ikincisinde 40 dk kadarsürdüğünü kadınlarında amcak bu uzun zaman da orgarzm yaşayabildiklerini söylediler. 2-3 dk lık zamanlarda orgarzıma ulaştırmanın güç olduğunu anlattılar.Bunun normali ne dir.Teşekkürler. Birde çoğu zaman bir boşalmadan sonra kendimi toparlayıp ikinciyi düşünemiyom. Ama genelde harkez ikinciyi yaşıyabiliyormuş. Ben bunun için ne yapmalıyım.Hocam birde benim penisim çok küçük.Ereksiyon hali 12 cm. buda erken boşalmaya sebep olabilirmi.Bir bayanla çıkıyorum daha önce 2 evlilik yapmış bir kişi.Evlilik yapmış olması beni rahatsız etmiyor aslında.Ama kendimin yetersiz olmam ona karşı utandırıyor beni.Evli olduğu erkeklerin penis boylarının normal ebatlarda 16-18 cm civarında ve kalınsa vede yarımsaat boşalmadan içinde kalabiliyorsa ben bunu hiç yapamam zaten benimki küçücük bişey.Ozaman kadını erkekliğimle orgarzıma ulaştırmam imkansız gibi gözüküyor. Birde şunu duymuştun. Bir kadın büyük penisli bir erkekle uzun süre ilişki yaşamışsa artık vajinası ve ruhu büyük penise alışacağından küçük penis artık istesede hiç zevk veremezmiş bu doğrumudur.Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Şükrü Bey, Sorunuzun ilgi alanı bireysel terapi değil cinsel terapiye girmektedir. Cinsel terapi uzmanlık alanıma girmediğinden ötürü ayrıntılı bir cevap veremeyeceğim. Ancak bununla birlikte bahsettiğiniz süre normal şartlarda olması gerekenden biraz kısa gibi görünmekte. Bu yüzden uzmanlık alanı cinsel terapi olan uzman psikolog ile konuşmanız sizin için çok daha sağlıklı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

12 Mayıs 2014 12:20