YA
Soru Sahibi
25 Temmuz 2015 13:50

selam hocam

Hocam 17 yasindayim.5 gun once dolgu yaptirdim doktorum bayagi derin dedi.evde agridi aradim doktoru . Dediki derin oldugu icin agrimistir.2 hafta icinde gecer.ama dun gece cok agridi.acaba kanal tedavisimi lazim

1 cevap
Cevaplar (1)

Derin dolgularda zaman zaman sıcak soğuk hassasiyeti normaldir. Arzu edilen bu durumun en fazla 1 aylık süreçte azalarak kaybolmasıdır. Hassasiyetin devamlılığı ya da artması ya da yaşam standartlarınızı düşürecek boyutta olması ya da sizin durumunuzda olduğu gibi gece uyandıran şiddetli ağrı durumlarında kanal tedavisi zaruri hale gelir. Bir an önce doktorunuzla görüşerek tedaviye başlamanız gereklidir. Geçmiş olsun...

7 Ağustos 2015 10:30