21 Ocak 2014 21:39

seker

hocam saygılar evvelkı cevaplarınız ıcın tesekkurler hocam hergun omega3 ıhtıyacını gınde 1 tatlı kasıgı ogutulmus keten tohumu alıyorum kendımı ıyı hıısedıyorum acaba bunun bu dozda onemlı bır zararı olurmu sekerımede ıyı gelıyor hbac1 kontrol altında 5*8 hdl 41 ldl 143 tkol 219 trıg 150 keten tohumunun da buna bır katkısı olmazmı sımdıden tesekkurler baska onerınız yokmu gercekte prostata zararı varmı

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA Hergün aldığınız bir tatlı kaşığı keten tohumunun faydasını görmüşsünüz,almaya devam ediniz,bu dozun herhangi bir zararı olmaz,beslenmenize dikkat ediniz,LDL-Kol ,değerini 130 altına çekmek lazım,onun için kendinize yapabileceğiniz bir fiziksel aktivite bulunuz.Yürüyüş olabilir,Hergün 30 dak sevgiler

26 Ocak 2014 09:27