4 Mayıs 2017 14:56

şeker hastalıgın metobil ik ameliyatı nasıl olur

sayın hocam şeker ameliyatı mimkiünmü bilgi verirmisin *** *** ** amliyatı kac paraya mal olur nasıl olurda şekar ameliyatı olur

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Adnan Bulut
Genel Cerrahi

Sayın Şenol bey evet şeker hastalığı için ameliyat yöntemi var,yalnız bu ameliyat sonradan şeker hastalığı olanlar tanı tip 2 diabet hastaları içinmümkün,ameliyat fiyatlarında ameliyatının şekline ve tipine göre değişmektedir,genel olarak bu ameliyatları devlet karşılamamakta sadece vucüt kitle indesiniz yüksek 40 ve üstü ise çok düşük miktarını karşılamaktadır saygılar

6 Mayıs 2017 14:00