KE
Soru Sahibi
30 Ocak 2020 22:57

Şeker hastalığı

İyi akşamlar doktor bey ben 10 yıldır şeker hastasıyım ve ilaç kullanıyorum araştırırken sizi gördüm daha önceki tedavi sürecinde ameliyat olmam uygun görüldü bu sayfada sizi görünce size yazmak istedim ben size Alanya dan ulaşıyorum... Ersin Kutluğ *** *** ** 14

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba tetkiklerinizi , kullandığınız ilaçlarınızı ,kaç yıldır diyabetiniz olduğunu , yaşınızı boy ve kilonuzu *** *** ** whatsapp tan atabilirmisiniz

30 Ocak 2020 23:01