TK
Soru Sahibi
5 Ekim 2018 08:53

Şeker hastalığı ile ilgili ameliyat

Hocam ben 42 yaşında şeker hastasıyım 6 senedir obezite ilgili mi ameliyat yapıyorsunuz yoksa pankreas şekerini bağlayıp ilaçlardan kurtuluyormuyum saygılarımla kerim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Kerim bey. Öncelikle hastalarımızın uygunluğunu değerlendirip, ameliyata uygun olduğunu gördüğümüz hastalarda mide ve bağırsakları ilgilendiren şeker hastalığı ameliyatları uygulayarak tip iki diyabeti tedavi edebiliyoruz. Detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızdan numaramızı alıp bize ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun

5 Ekim 2018 15:39