KK
Soru Sahibi
22 Kasım 2017 21:46

Sedef Hastalığı

Merhaba hocam. 8-9 yaşlarımda bacağımda bir kaşıntı başladı. Bir cok doktora gittim ancak kesin bilgi vermediler. 9 sene boyunca bacağımda büyüdü. Kaşıdıkça genişledi. 9 sene sonra bi doktor dondurma işlemi uyguladı. Ancak bir kaç ay geçmeden ayak bileğimde tekrar belirdi. Onun yanında diğer bacağıma da atladı. Farklı zamanlarda sırtımda da çıktı. Ancak bunların hepsi zamanla geri geçti. Pul pul dökülmüyor ama sürekli kaşıntı söz konusu belirli zamanlarda azıyor kızarıklık şeklinde. Bazı doktorlar sedef diyor bazıları ise egzema diyor. Bazıları ise psilojik diyorlar. Kesin bir teşhiş koyamadılar. Şuanda ise 21.yaşındayım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, ben romatoloji uzmanıyım. Surununuzu bir cildiye uzmanı ile görüşmeniz daha yararlı olur.

27 Kasım 2017 16:12