İİ
Soru Sahibi
30 Mayıs 2019 18:07

seboreik dermatit

merhaba hocam bende bir egzema türü olan seboreik dermatit var burun kenarları,kulaklar,ve kaşlarda çıkıyor sadece, kızarıklık ve pul dökülmesi oluyor ve o bölgeler çok kuru bugün kan tahlili yaptırdım lym = 45.4 %19-44 baso = 0.1 %0.3 - 1.5 çıktı değerler normal midir düzeltmek için neler yapılmalıdır şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

seboreik dermatit alerjik hastalıklar nedeniyle olabilir deri testleri ile alerjik bir zemin var mı bakılması uygun olur testlerin normal sınırlarda

15 Haziran 2019 12:03