GH
Soru Sahibi
12 Şubat 2018 17:57

Seboreik Dermatit

Saçımda seboreik dermatit var kaşıntı kepek var haliyle saçımda dökülüyor zeytinyağı sabunu denedim olmadı ketoral denedim olmadı envai çeşit ürün denedim olmadı sürekli tekrarlıyor kontrol altına alamıyorum azıyor sürekli yani şuan kükürt sabunu kullandım saç derimi ve yüzümü soydu pul pul derim dökülüyor bu normal mi yoksa buda mı fayda etmedi

1 cevap
Cevaplar (1)

İyileşene kadar kullanılması gereken bazı ilaçlar, iyileştikten sonra da tekrarlamasını önleyecek bazı ürünler gerekli. Bir Dermatoloji uzmanı görmeli

16 Şubat 2018 13:42