KN
Soru Sahibi
7 Ekim 2020 22:43

Seberoik Dermatit

Hocam kolay gelsin. 1 yıl once gittigim uzman doktor seberoik dermatit tehşisi koydu. Sadece saçımda cok şiddetli olmamakla birlikte seberoik dermatit var. Duş sonrasi 2 saat bir kepeklenme oluyor ne kullandiysam fayda etmedi ne kaşıntı ne kabuklanma ne de iltihaplanma hic biri olmuyor. Doktorumun verdikleri urunler hep yüzeysel bu sorunu içten cözmenin bir yolu var mı? Teşekkür Ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Yağlanma şiddetliyse yağ salgısını azaltmaya yönelik ağız yoluyla kullanılabilecek ilaçlar mevcuttur.

7 Ekim 2020 22:49