SY
Soru Sahibi
13 Ekim 2015 17:09

Seberoik dermatit

Merhaba. Sacimda hafif sekilde kuru kepeklenme oluyor doktor seberoik dermatit oldugunu soyledi fakat saclarim haddinden fazla dokuluyor ve baya seyreldi vich sampuan kullaniyorum kepeklenmeyi azaltti ama tamamen gecmedi daha etkili sampuan oneriniz var mi

2 cevap
Cevaplar (2)

Saç mezoterapisi ve PRP programlarıyla kombine edilebilir. Saçlarınızı güçlendirecektir. Doktorunuzla tekrar görüşüp sorabilirsiniz. Seboreik dermatit tedavisiyle şikayetler azaltılabilir ancak tam kür zor. Zamanla geçebilir. Ara ara tedavi yapmak gerekir. Çünkü içten gelen bir ekzema türü.

14 Ekim 2015 08:55
SY
Soru Sahibi

Peki yilan yagi ya da corek otu gibi yaglar da sac cikarmak icin kullanilabilir mi?

15 Ekim 2015 18:45

Doktorunuzun önerdiği dışında başka bir ürün kullanmamanız uygun olur.

16 Ekim 2015 09:19