M
Soru Sahibi
26 Eylül 2007 16:57

Sayın Hocam saygılar sunuyorum... hocam eşim 25 yaşında ve son 2-3 yıldı

Sayın Hocam saygılar sunuyorum... hocam eşim 25 yaşında ve son 2-3 yıldır süreki adet düzensizlikleri yaşıyordu. hipertroid olduğu anlaşıldı ve bu düzensiz kanamalar buna bağlandı fakat 2,5 ay önce guatr ameliyatı oldu ve şuanda troid hormonları normale döndüğü halde bu düzensiz kanamalar devam ediyor..ayrıca rahminde yara olduğu söylenmişti bu yara düzensiz kanama yaparmı? eşim bu düzensizlikler yüzünden neredeyse kafayı yiyecek bize bir yol gösterebilecekseniz bizi mutlu edersiniz... slm.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kubilay Vicdan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba, bakınız bu konuda sadece anlattıklarınızla bir tanı koymak ve size önerilerde bulunmak ne yazıkki doğru değil. Mutlaka bu konuda deneyimli bir uzamanla görüşmenizi öneririm.

26 Eylül 2007 23:27