km
Soru Sahibi
11 Temmuz 2014 01:51

sayın doktorum

belki sizin bölümünüzle alakalı olabilir doktorum kafaın üst kısmından yürürken falan çok sarstığımda bir tık sesi geliyor sorun sizce neyle alakali bir doktora başvurmalımıyım ? şimdiden cevap verdiğiniz için sağolun sayın doktorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmail Külahlı
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Burun ve geniz tıkanıklığı, çene eklemi sorunları, diş problemleri yapabilir Önemli bir şey olacağını sanmıyorumr Öncelikle KBB muayenesi olun geçmiş olsun

11 Temmuz 2014 10:54