ED
Soru Sahibi
13 Aralık 2018 19:58

Sarı renkte kokusuz akıntı neden olur?

Merhaba hocam. Benim yaklaşık bir buçuk aydır sarı renkte kokusuz akıntım var. Bu akıntının yoğunluğu beni çok rahatsız ediyor ancak başka bir şikayetim yok. Pelvik ultrasonda ve muayenede bir problem görülmemişti fakat vajinal kültür vs. yapılmadı. Cinsel yönden aktif değilim. Cinsiyet geçiş sürecinde olduğum için beş aydır Sustanon iğne kullanıyorum. Akıntı rengimin değişmesinin hormon iğnesi ile bir ilgisi olabilir mi ? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İlker Günyeli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

En güzeli bir jinekologa muayene olmanız size daha net bilgi verecektir

16 Aralık 2018 11:21