ks
Soru Sahibi
14 Ekim 2019 12:51

sakroiliak

merhaba hocam beni 15yılı aşkın bir sakroiliak eklem iltihaplanmam var.iki kez salozoprin tedavisi gördüm fayda etmedi.şimdi doktorum endol tedavisine başladı ama o da krizlerimi azaltmıyor ne yapmalıyım.lütfen cevap

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Klasik tedavilere dirençli sakroiliitis için biyolojik ilaç dediğimiz kategoriye geçilebilir. Romatoloji doktorunuzla bir konuşun.

15 Ekim 2019 10:44
ks
Soru Sahibi

Oncelikle cevabiniz icin tesekkkur ederim.bir sorum daha olacak.fizik tedaviyle tedavisi olabiliyor diye okudum internetin bazi sitelerinde dogrumudur.tesekkurler

17 Ekim 2019 12:36
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Anlattıklarınız mutlaka ilaç tedavisi gerektirir. Fizik tedavi sadece destek olabilir. Tek başına yeterli olmaz.

21 Ekim 2019 09:47
ks
Soru Sahibi

Tesekkuurler

21 Ekim 2019 19:57
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Geçmiş olsun.

28 Ekim 2019 08:42