TC
Soru Sahibi
24 Haziran 2016 16:05

Sağlıklı beslenme

Merhaba, 18 yaşındayım ve sınavlar okul nedeniyle vücuduma hiç dikkat edemiyorum ne bulursam yiyorum ve bu tatil boyunca kilo vermek istiyorum nasıl bir beslenmeyle sağlıklı kilo verebilirim. Bu arada 1.75 boyunda 72 kiloyum

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar Size öncelikle tavsiyem bir diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenerek fazla vücut yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. en uygun beslenme programı ile kısa sürede daha sağlıklı şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kilo vermenizi engelleyeici ya da yavaşlatma adına herhangi bir kronik hastalığınız yoksa kilonuzdan diyet eşliğinde kolayca kurtulabilirsiniz. Sağlıkla Kalın....

29 Haziran 2016 09:15