CA
Soru Sahibi
25 Haziran 2020 21:18

Sag yan agrisi

Sag yan agrisi Hocam merhaba 20 gun once sol inguinal bolgede 1×2 cm boyutunda reaktif lendf nodu tespit edildi kasigimda antibiyotik tedavuisi uygulandi ama degisiklik olmadi doktrumla konustgmda zararsiz kitle oldugu inmeyedebilecgni soyledi antibiuotik kullnirken sag yanimda testisimden kasiktan apandistin ustunsen kaburga altoma kadar bi dolgunluk bi sikma hissi gibi biseyler hissediyorum devamli sanki bi agirlik var gibi ara ara sizlio hafif ve inanalmaz bu kabizlik yasadim hemoroidmde var kanli disliklma yapmaya baslamstm hemeroid kremi fitilleri ve bagirsak duzemleyici kullniorum suan tuvaletimj rahat yapiyorum ve hic kanamam yok ama cok fazla diski cikartiyorum her tuvatimi yaptigimda sanki icimde birikms gibi ama yinede o sag ganimdaki dolgunluk hissi gecmiyor son zmanlrda sol alt karnimdada az seviyede basladi ve karnim hep sis ve gergin doktorum ozellkle gobek deligimin sag tarafinda bir gerginlik var kasigimdaki kitleyle ilgili olmadigini soyledi ama benn yinede korkuyorum bi tikaniklik yada kanser sikintisi olabilecgi kaygisindayim sizde ne yapmaliyim ve sorun ne olabilir

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Okan KUZHAN
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu şikayetleri bir doktora anlattınız mı

26 Haziran 2020 12:44
CA
Soru Sahibi

Kitle icin gittigmde diger sikayetlerim yoktu ouuzden bahsetmedim hocam sizce ne olabilir?

26 Haziran 2020 20:57
Prof. Dr. Okan KUZHAN
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu tür sikayetlere böyle yazı ile yardımcı olmam mümkün değil. Sizi oyalamak istemiyorum. Bir dokyora muayene olmanız gerekir. Gecmiş olsun,

16 Ağustos 2020 13:45