2 Şubat 2021 23:50

sağ femur kemik iliği ödemi

hocam merhabalar 1 ay once sag kasigimda ağri başladi yavaş yavaş artmaya başladi mr çektirdim mr sonucunda sağ femur baş boyun bolgesinde kemik iliği odemi izlenmekte olup çevresinde hafif effüzyon artişi mevcuttur yaziyor. Doktorum 20 gün dinlenmemi istedi herhangi bir ilaç kulanma dedi bundan sonraki süreç nasil olur doktorum protez takmaya kadar gidebilir dedi.siz de bu konu hakkinda görüşlerinizi yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Murat Atabey
Ortopedi ve Travmatoloji

öncelikle geçmiş olsun . Kemik ödemi çok nadiren proteze gider ve dinlenme süresi 45 gündür. Mide problemi yoksa 100 mg aspirin kullanın ödemi çözmeye yardımcı olur. İyi günler

3 Şubat 2021 16:36
Soru Sahibi

teşekur ederim

3 Şubat 2021 17:10
Op. Dr. Murat Atabey
Ortopedi ve Travmatoloji

Rica ederim iyi günler

3 Şubat 2021 17:28