UB
Soru Sahibi
27 Eylül 2014 23:38

Sağ dudakta sislik

Merhabalar hocam vajinamin sağ arka dudaginda şişlik var iki misket büyüklüğünde acidan çamaşır giyemiyorum oturamiyorum yuruyemiyorum geceleri acisindan uyuyamiyorum iki dudak arasındaki fark 3 katını geçti doktora görünmem yaklaşık 3-4 gün sürecek bu süreç zarfında ne yapmalıyım??

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Deniz Gökalp
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çok büyük ihtimalle Bartholim Absesi Dediğimiz durum oluşmuş . Acil bir kadın doğum uzmanı görerek tedavi olmanız gerekli . Geçmiş olsun

28 Eylül 2014 12:55