ÖS
Soru Sahibi
9 Mayıs 2020 02:23

Sağ bacağımın üst kısmı katı hissi var

Hocam iyi günler. Prof. Sporcuyum 18 yaşındayım takwondo kick boks sporuyla uğraşıyorum 8 yıldır. Sağ bacağımı üst kısmında kaslarım katılaşmış gibi 1 yıldır böyle yürürken zorlanıyorum antreman yapamıyorum merdiven zor çıkıyorum kasımı sıkarken sert sıkamıyorum mr çekildi sağ bacak strain çıktı bu nasıl geçer bi çözüm yolu söylerseniz seviniri

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Strain kas zorlanması demek. Kronikleşmiş. Kas içi kalsifikasyon başlangıcı veya yapışıklıklar sürecin uzamasında neden olmuştur. Fizik tedavi ve rehabilitasyon programına girmelisiniz İyi günler

31 Mayıs 2020 14:39