AH
Soru Sahibi
14 Ağustos 2016 13:41

safra taşım ve apandisit

Değerli hocam 3 haftadır karnımın sağ alt tarafında böbrek kısmına yakın bir ağrı oluştu ve ultrason sonucu safra kesemde 12mm taş olduğu ve apandisit 7.5mm olarak ölçüldü 1 hafta ikili antibiyotik kullandım ve sonraki ultrasonda apandisit 5.5mm olarak ölçüldü ancak yürümeye başladığımda hafif ağrı devam ediyor ikili antibiyotiğe 1 hafta daha devam ediyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz bu hafif ağrının safra daki taşları alakası var mı size nerden ulaşabilirim şimdiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

evet olabilir görünen okı hem safra keseniz hem apandistiniz sorunlu *** *** ** den ulaşabilrisiniz geçmiş olsun

14 Ağustos 2016 14:52