KD
Soru Sahibi
12 Kasım 2013 21:49

saçta kepek

Seboreik dermatit teşhisiyle 3 ay boyunca ketoral ve salicade şampuan kullandım.şampuanlarım bitmek üzere, şu an bir şikayetim yok,sacimda kepekte yok. Bu şampuanlara devam etmem gerekir mi. Ikisindende birer kutu kullandım. Tekrar olma riskine karşı birer kutu daha kullanmalı mıyım? Iyi akşamlar, teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Tekrarlama riskine karşı 15-20 günde bir ketoral şampuanı kullanmaya devam edebilirsiniz. Gündelik olarak saçlı derinizin yapısına uygun dermatolojik şampuan kullanarak saçlı derinin sağlığını koruyabilirsiniz.

21 Kasım 2013 16:57