şz
Soru Sahibi
28 Aralık 2012 16:55

Saçta Egzama

merhabalar hocam, öncelikle yaşım 20 saçımda çok aşırı bir yağlanma ve kaşıntı yoktu yalnız ön taraflarında seyrekleşme ve saçımın yan kısmında küçük kırmızı sivilceler vardı. Daha yeni doktora gittim ve bana egzama oldugunu söyledi salisilikasitli bir karışım, Telovium şampuan ve psovate losyon almamı söyledi.Tedaviye yeni başladım benim sorum hocam bunların bir faydası olur mu ve dökülen saçlarım yerine gelir mi ne kadar zaman alır ? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Saç dökülme nedenleri kadın hastalarda farklı olabilir. Yağlı ekzema için verilen tedaviyi uygulayarak dökülme devam ediyorsa nedenini araştırmak için tekrar hekiminize başvurabilirsiniz.

31 Aralık 2012 07:52