çm
Soru Sahibi
3 Mayıs 2014 08:22

saça maden suyu

hocam sacıma banyodan sonra maden suyu dokmemın bı sakıncası olurmu saç derisi veya saça bir zararı varmı daha parlaklastırdıgı ve sekıl vermesı kolay oldugu ıcın kullanıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Murat merhaba, Maden suyu ph dengesini bozabilir. Sana onun yerine sirkeli su kullanmanı tavsiye ederim. Bir kaba 1/4 oranında sirke^3/4 oranında su koy. Saçını en son bununla durula. Hem parlaklık verir hem de kepeğe karşı korur. Geçmiş olsun. Facebook: Uzm.Dr Vildan Şengöz

3 Mayıs 2014 17:13