ZB
Soru Sahibi
1 Aralık 2017 22:02

Saç dökülmesi

Selamlar saclarım 2 3 aydır cok dökülüyor. Rüyalarıma falan giriyor kafaya cok acayip taktım. 1 aydır prozinc ürünleri ve medocomplex e kapsül kullanıyorum. Dökülen saçlar tekrar cıkar mı bunun süresi nedir ailemde kel yok

1 cevap
Cevaplar (1)

Dökülmenin sebebini tespit etmek için bazı tetkikler gerekli, tedaviui tetkik sonuçlarına görd düzenlemek gerek. Bir dermatollji uzmanına görünürseniz sorun çözülecektir

4 Aralık 2017 12:35