yi
Soru Sahibi
6 Ekim 2016 17:44

SAÇ DÖKÜLMESİ

Hande Hanım Merhaba 30 yaşında bir bayanım.5 yıldan beri süre gelen erkek tipi bir saç dökülmem var. Size sormak istediğim tek bir soru var . Erkek tipi saç dökülmesi tedavisi için kullanmak olduğum ağızdan aldığım ilacın 1 kutusunu bitirip ikincisi kutusuna geçtim.Lakin ilacın faydalı olduğuna yada olacağına dair herhangi bir belirti göremedim saçlarımda hala çok fazla dökülüyor .Sizce şuan bir fayda görememiş olmam normal mi yoksa kişi ilacının etkisini en az ne zaman içinde fark edebilir. Beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Sac tedavisi ilaçlarının fayda verip vermediğini söylemek icin en az 3 ay beklemek gerekir.

2 Kasım 2016 21:52