ss
Soru Sahibi
27 Ocak 2014 00:41

sac derimde sedef var yardimci olabilir misiniz?

Merhaba, Sac derimde sedef var yillarca ugrasiyorum . Losyon kullaniyorum suan icin. Daha onceleri sampuan kullandim faydasini gormedim biraktim. Elocon losyon kullaniyorum. 1 yada 2 yil oncesi sirtimda da vardi ama kremle falan gecti. Bi tek sac derim gecmiyor. Kulaklarimda da var. Lazer epilasyona baslicam simdilerde sizce baslamasam mi tedavi olursam lazerin etkisi olmaz mi? Tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Epilasyon lazerinin sedef açısından zararı olmaz. Yaptırabilirsiniz. Geçmiş olsun.

27 Ocak 2014 12:24