TS
Soru Sahibi
6 Ekim 2008 11:56

sabahtan öğlene kadar burun akıntısı ögleden sonra iyileşiyorum akşam sa

sabahtan öğlene kadar burun akıntısı ögleden sonra iyileşiyorum akşam saat 22:00 dan sonra öksürük gece geç saatlere kadar.benim bu rahatsızlığım ne rinitmi astım mı bronsitmi lütfen bana bu konuda yardım ,başarılarınızın devamı dılegıyle ...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fatih Kebanlı
Göğüs Hastalıkları

Allerjik rinit veya sinüzit olabilir,ileri tetkik gerekit.Saygılarımla.Dr.Fatih Kebanlı.

12 Ekim 2008 21:44