DK
Soru Sahibi
12 Mayıs 2019 19:35

Sabah sertliği

Selamlar hocam.Hocam bazı sabahlar tam ereksiyonla uyanan bir kişide organik veya damarsal bir problem kesin yok diyebilirmiyiz ? Bir süredir sertleşme sorunu yaşıyorum.Dün sabah tama yakın bir sabah sertleşmem oldu.Buna bakılarak fiziksel olarak hiç bir sorun yok denilebilir mi? Teşekkürler hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Çelik
Üroloji , Üroonkoloji

Sabah veya uykuda sertleşme olması damarsal yapılarda veya hormonal yapıda çok ciddi bir sorun olmadığını düşündürür. Böyle durumlarda öncelik sertleşme sorunu yaşanırsa en çok psikolojik faktörlere bağlı olma olasılığı vardır. Sağlıklı günler dilerim.

15 Mayıs 2019 09:29