ça
Soru Sahibi
1 Mart 2014 03:36

rosacea lazer

rosacea hastalığında lazer tedavisi neden yaz aylarında uygulanmıyor?kimyasal peeling yaptırılabilirmi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Rozasede ben kırmızı yerlere küçük iğneler yapıyorum ( Mezoterapi )ve çok iyi neticeler alıyorum. Lazer tedavisi güneşten koruyucu sürerek her zaman yapılabilir. Kimyasal peeling gerekiyorsa yapılır. Fakat ben rozasede kimyasal peeling yapmam. Çünkü rozasede cilt zaten hassaslaşmıştır. Bir de bunun üzerine soyma yapılırsa , ciltte yaralar oluşabilir. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

3 Mart 2014 12:16