ŞT
Soru Sahibi
7 Mayıs 2017 12:17

Röntgen filmi

Mrb hocam 10 günlük bebeğime akciğer filmi çekildi solunumu filan rahat olmasına rağmen ben bu yüzden vijdan azabı çekiyorum izin verdiğim için bazı doktorlar ilerisi için ne olacagını bilemeztiz diyor ilerde bişey olur diye cok korkuyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Eğer tomografi cihazı bu kadar tehlikeli olsa, başta Amerika (FDA) ve Avrupa olmak üzere üretim ve kullanılması serbest olabilir miydi? Gereksiz yere boş kuruntulara kapılmayın. Hiç bir şey olmayacak.

17 Mayıs 2017 13:38