AO
Soru Sahibi
7 Ocak 2014 18:35

Retina incelmesi

geçenlerde doktora gittim damalalı muayene yaptı ve gözümde miyop ve retina incelmesi oldugunu söyledi lazere şuanlık gerek yok dedi fakat bende ucusmalar,gözün ışığa hassasiyeti arttı bunun dışında uyurken gözümü kapatıyorum beyazımsı parça parça şeyler göryorum kayıp gidiyorlar ve 2 gözümdede aynı nesneleri görüyorum gündüz ucusmalardan farklı ve ışık çakması gibi bişeyede hiç benzemiyor beliriyorlar kayıyorlar parlakda değil beyazımsı bişeyler ve sadece karanlık ortamlarda görebiliyorum odaklandıgımda geliyorlar sorularım bazen gözümün fotografını çekerdim flashlı kamera ile ondan sonra bu tarz şeyler oldu bu telefon flashları fln retina incelmesi uçuşmalar ve bu uyukren gördüğüm şeylere sebeb olurmu bunun dışında geceleri gördügüm beyazımsı değişik şekillerin psikolojik de etkeni olabilir diye düşünüyorum baya psikolojik bunalımdaydım cvp larsanız sevinirim iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mücahit Emre
Göz Hastalıkları

Eğer göz siniri muayenesi normal çıkıyorsa % 99 ciddi bir sorun yok demektir..bu aşamada daha fazlası evham olacaktır fakat yine de emin olmak için 1 uzmana daha sorulabilir..GÖZ SİNEK UÇUŞMALARI hakkında aklınıza takılan konular olursa WWW.MEDIDORA.COM sitesine bakabilirsiniz....Sorularımız olursa haberleşiriz...OP DR ERMAN EMRE

4 Şubat 2014 20:28