AB
Soru Sahibi
2 Ocak 2017 16:20

Regli olamadım

Hocam iyi seneler öncelikle.. düzensiz hcg yükselişimin arkasından dr a gittiğimde bana sağ follop ektopik gebelik dedi henüz en fazla 3haftalık kadar olduğunu tahmin ediyordum 3 aralıkta düşğk için iğne yaptırdım 7 aralıktada kanamam başladı normal adet kanamam gibi 4-5 gün sürdü(reglimide o şekilde olurdum tek fark pıhtı gelmesi) şimdi sorum şu size; normal de adetlerim çok düzenli olur hatta yeri gelir adet saatimi bile bilirim bu ay akşam olacak veya sabah olacak şeklinde aynı şekilde yumurta tarihimi ve öğününe kadar bilirim 25 günde bir adet olurum şimdi 25. Gün geçti ama hala adet olamadım göğüslerimde ödem ve ağrı lokalize ama reglim yok ? Ne zaman olurum?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Çağlar Yazıcıoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Mutlu yıllar size de. Durumunuzda uygulanan tedavide beta hcg takibi yapılmıştır veya yapılmalıdır. Hcg sıfırlamamak kadar. Bu nedenle tedavi eden Dr unuza tekrar başvurup kontrole gidiniz.

5 Ocak 2017 01:03