YB
Soru Sahibi
15 Şubat 2019 13:03

Regli gecikmesj

Merhaba benim sorum regl ile ilgili son regli tarihim 17 aralik*** *** ** ocak tarihinde şüpheli ilişki yaşadık ve 17 ocakta olmasi gereken hastalığım 2 3 damla açık pembe kan ve kahve kan şeklinde oldu 2 gün sürdü. Yerleşme düşünerek 10 gün bekleyip 25inde idrar testi yaptım negatif şüphe ederek 31 ocakta tekrarladim negatif hep 15 inde olur hastalığım max 2 gün değişir bugün 15 şubat hala hasta olmadin idrar testi yaptım dün akşam ve sabah hala negatif ? Ve hiçbir hastalık belirtisi yok(bende hiç belirti olmaz) Kan testine gerek varmi veya ne gibi sorun olabilir tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Kadınlarda adet döngüsünü etkileyebilecek bir çok faktör mevcuttur. Bunlardan en sık görüleni ise psikolojik ya da bedensel stresler ( yaralanmalar, hastalıklar, yanıklar vb.) sonucu oluşan döngü bozukluklarıdır. Her ne olursa olsun, sebebin bulunması için bir Kadın Hastalıkları Uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederim.

24 Şubat 2019 23:28