DS
Soru Sahibi
7 Kasım 2015 05:02

Regl kanaması anında karın şişkinliği

Adetlerim geldiğinde ilk 2 gün boyunca klasik adet ağrıları geçiriyorum fakat 3. Günden itibaren karnım çok fena şişiyo ve vücud kırgınlığı oluyo vücudumda herhangi bir damar atışını dahi hissediyor ve ağrı çekiyorum.. Sanki grip olucakmışım gibi heryerim ağrıyo karnım davul gibi şişiyo.. Hayattan kopuyorum desem yeridir.. Yurtdışında yaşıyorum ilk defa 2014 yazın Türkiyede oldu bu, hava değişikliğinden dolayı olduğunu sandım fakat yaşadığım ülkeye döndüğümde hala aynı şekil devam ediyor.. Bunun için ne yapmalıyım? Bu normal bi durum mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Değişik şikayetler olabiliyor, karın bölgesine sıcak su torbası koyabilirsiniz, birde muayene ve usg öneririm, iyi günler dilerim

7 Kasım 2015 13:52