AG
Soru Sahibi
30 Nisan 2014 14:54

reflü öksürük yapar mı?

iyi günler dün midem göğsüm ve boğazımda ki yanma şikayetiyle iş yeri doktorumuza muayene oldum. şikayetimin reflü olduğunu söyleyip gaviscon adında bir şurup verdi. ertesi gün midem ve göğsümde ki yanma geçti ama boğazımda özellikle konuştuğum zaman artan öksürük başladı. bu öksürük normal mi? başka bir uzmana görünmeme gerek var mı? ayrıca gebelik riskim var.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Önerim bir Gastroenteroloji uzmanına müracaat etmenizdir. Saygılarımla

30 Nisan 2014 19:17