GM
Soru Sahibi
17 Ekim 2021 21:24

Randevu talebi

Hocam iyi günler cocugum 11yaşında tsh yuksek cocuk doktoru özellikle sizin görmenizi istedi fakat randevu alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Mehmet Keskin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Görüşmemiş isek salı günü sabah gelebilirsiniz.

1 Kasım 2021 01:35
GM
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam

1 Kasım 2021 13:58
Prof. Dr. Mehmet Keskin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Geçmiş olsun!

29 Kasım 2021 00:07