KD
Soru Sahibi
12 Temmuz 2017 19:51

RAHİMİ ALDIRMAK ISTEMIYORUM

slm dr bey Tanı 1.BASİT ATİPİSİZ ENDOMETRİAL HİBERPLAZİ KÜRTAJ MATERYALİ 2. ENDOMETRİYAL POLİP KÜRETAJ MATERYALİ ....

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Onur Umut Yücel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sorunuz tam olarak çıkmamış yaşınız ileri değilse basit endometrial hiperplazi için histerektomi dışındaki tedavi seçenekleri değerlendirilebilir ama yine de doktorunuzun muayene sonuçlarına göre karar verdiği için onun kararına saygı duymalıyız

15 Temmuz 2017 14:15