KD
Soru Sahibi
6 Mart 2019 13:06

Rahim duvarının arkasıda su kesesi ve lekeli akıntı

Iyi günler. Ben 4 ay önce sezeryan doğum yaptım . Geçenler de biraz kan geldi bir gün ağrım vardı ve geçti doktor a gittim mantar tedavisi icn ilaç verdi ve rahim duvarın çok ince ve rahim duvarın arkasında su kesesi var 3 hafta sinra mutlaka gel dedi bu su kesesi neden olur ve nasıl geçer? Ilaclarim bittigi halde kanli akinti geliyor sebebi neden olur? Kontrol zamanım 1 hafta sonra

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Aslı Cilli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Daha önceki sezaryene bağlı olabilir, eğer böyle bir durum söz konusuysa ameliyatla o bölgenın onarılması gerekebilir,geçmiş olsun

17 Mart 2019 16:00