sn
Soru Sahibi
1 Kasım 2017 12:21

rahım duvarında kalınlasma

merhaba derya hanım .1 yıl once rahım duvarında kalınlasma var ve kurtaj oldum kurtaj olduktan bır ay sonra adet gordum ve 7 aydır adet gormuyorum tekrar kurtaj olmam gerekıyormus ıkıncı kez kurtaj olsam duzelırmı yosa amelyatmı olmam gerekır bu konu hakında benı bılgılendırımısınız tskler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Derya Aksu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

hayır hemen kürtaj olma, buna düzgün cevap verebilmek için muayen etmen gerekir. değişik nedenlerden adet gelmeyebilir.

2 Kasım 2017 10:05