EB
Soru Sahibi
31 Ekim 2019 17:01

Rahim duvarı kitle

Merhabalar doktor bey annem 1 buçuk yıldır meme kanseri ile uğraştı ve atlattı,tamoxit ilacı 5 yıl kullanması gerekiomus ve yan etkileri tedirgin edici bugün yapılan ultrasonda Uterus sağ tarafinda39*37 mm kistik lezyon , endomatriyum çok net degerlendirilemedi myometrium homojen Sağ over normal boyutlarda,sol over normal boyutlarda dauglasta serbest mayını izlenmedi, adnexial kitle izlemedi... Ve ayrıca iki adet myom ve rah duvarı kalınlaşması var.. parça alinacak herşey patoloji evet ama bu ultrasyon izlenimi sizce nedir teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nurettin Ersöz İnce
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba Burak bey ;detaylı bilgi almak için annenizin muayene olması gerekir. randevu iletişim : *** *** ** 50

18 Kasım 2019 08:59