AN
Soru Sahibi
19 Nisan 2019 01:36

Rahatsizligim gecmedi

Doktor Bey ben iki defa fissurden ameliyat oldum fakat rahatsizligim geçmedi ilkini Denizli'de oldum ikincisini İzmir'de sonrasında geçmediği için son olduğum doktora gittim ve içinde iltihab olduğunu bı kaciklik olduğunu 3. defa ameliyat olmam gerektiğini ameliyatta açtığında eğer bulabilirse o kacikligi kapatacagini söyledi . Ben denizliliyim çalıştımdan dolayı ve durumumdan dolayı gelmeden önce sizinle konuşmak istedim .

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Daha önce olmuş olduğunuz ameliyatlar ile ilgili detaylı bilgi ve sonrasında detaylı proktolojik muayene sonrasında sizlere rahatsızlığınız ve durumunuz hakkında daha net bilgi verebilirim hastalığın nedenini ve nedene yönelik tedavi anlattıktan sonra siz onay verirseniz tedavi süreci kısa başlayabilirim Geçmiş olsun

19 Nisan 2019 10:59